VAGNERPLAST

Vagnerplast (Вагнерпласт)

Чеський(Чехия) виробник сантехніки - є першим виробником акрилових ванн в Чехії і одним з перших постачальників акрилових ванн(акриловых ванн) в Європейські країни в тому числі в Україні та Росії.

Спеціалізується на виробництві акрилових гідромасажних ванн(акриловые гидромассажные ванны). Більше 18 років є одним з європейських лідерів в розробці і виробництві велнес продукції. Моделі ванн Vagnerplast використовуються як в домашніх умовах, так і в санаторіях і лікувальних установах.

Ванни(ванны) Vagnerplast виготовлені з високоякісних поліметілметакрілових дощок Lucite і Altuglas. Матеріал повністю забарвлений по всій товщині, блискучий, непористий, має високу поверхневу і хімічну міцність, приємний на дотик. Весь асортимент ванн тільки в білому кольорі. Для чищення акрилових виробів рекомендуємо використовувати тільки засоби для чищення для акрилових виробів. Гарантія на акрилові вироби Vagnerplast 10 складає років і поширюється на всі вироби, які встановлені відповідно до інструкції на монтаж виробів від фірми Vagnerplast.

Пропонується широкий асортимент акрилових ванн, душових піддонів(душевые поддоны), душових кабін і шторок для ванн(душевые кабины и шторки для ванн), масажних систем, а також широкий асортимент аксесуарів з привабливою ціною в порівнянні з конкурентами на ринку сантехнічного обладнання. Основний акцент у виробництві спрямований на високу якість і доступну ціну для кінцевого споживача, а також максимальне врахування побажань і вимог клієнтів. Це все при підтримці максимального рівня якості. Купить акриловую ванну Vagnerplast (Чехия) в Киеве