Apps
Categories

Антискользящее покрытие SECURE PLUS

/ April 6, 2017 0 comments

Всім нам хочеться, щоб наше житло було комфортним і безпечним. Це твердження повною мірою відноситься і до ванної кімнати. Тут найчастіше зустрічаються ситуації, що загрожують здоров'ю і навіть життю, адже слизькі поверхні кахлю і сантехніки при попаданні вологи стають ще більш небезпечними. Таку проблему можна вирішити, набуваючи різноманітні спеціалізовані килимки. Однак, якщо хочеться більш комплексно і ґрунтовно підійти до цього питання, то проблему можна вирішити ще на етапі вибору сантехніки, віддавши перевагу сучасним моделям з новим унікальним антиковзаючим покриттям Secure Plus, спеціально розробленим провідним виробником сантехніки - компанією Kaldewei.

Зазвичай антиковзне покриття наноситься тільки на дно ванни (ванны) або душового піддона (душевого поддона). Розробники Kaldewei пішли далі і запропонували наносити покриття Secure Plus на всю внутрішню поверхню сантехнічних виробів, роблячи їх ще більш безпечними.

Антиковзаюче покриття SECURE PLUS - справжній технологічний прорив 2013 року. Тести показали, що воно може використовуватися в робочих зонах зі слизькими поверхнями і у вологих приміщеннях, де ходять босими ногами, оскільки цей матеріал відповідає групі R 10 по німецькому стандарту DIN 51130 і категорії «В» за стандартом DIN 51097.

Comments

Add comment