Apps
Categories

Axor Organic смесители на вес золота от Hansgrohe

/ April 6, 2017 0 comments

Головною новинкою від компанії Hansgrohe стали змішувачі люксової серії (смесители) Axor Organic, покриті чистим 24-каратним золотом. Ці змішувачі були представлені на профільних виставках в Європі і в країнах СНД.

Дизайнери рідко використовують золото для декорування змішувачів (смесителей), але в цьому сезоні ця тенденція набула неймовірну популярність. Змішувачі Axor з золотим покриттям виглядають дійсно шикарно і, треба відзначити, виглядають вони трохи інакше, ніж хромовані аналоги цієї ж серії. Змішувачі, покриті чистим золотом, підкреслять атмосферу розкоші і релаксу у ванній кімнаті (в ванной комнате), а також будуть підтримувати імідж і статус власників будинку. Всі деталі змішувачів люкс-серії Axor Organic продумані до дрібниць і направлені на створення абсолютного комфорту для користувача.

Якість даної серії залишається на незмінно високому рівні, який німецька компанія Hansgrohe підтвердила багатьма роками бездоганної роботи. Вибираючи змішувач (смеситель) Axor Organic в золотому виконанні, слід врахувати, що обійдеться він рази в два дорожче хромованих аналогів. Але, звичайно, отриманий ефект буде коштувати зроблених фінансових вкладень.

Comments

Add comment