Apps
Categories

Безупречный стиль Grohe Grandera

/ April 6, 2017 0 comments

Німецька компанія Grohe в цьому році представила широкій публіці нову колекцію стильних і елегантних змішувачів Grandera. Анонс цієї колекції був зроблений ще на торішній міжнародній галузевій виставці ISH, яка традиційно відбулася у Франкфурті-на-Майні, а в торгові мережі всього світу серія Grandera надійшла зовсім недавно.

Слоган колекції говорить «Приємно бути вдома». На підтвердження цих слів дизайнери Grohe доклали максимум зусиль до того, щоб використання змішувачів Grandera викликало тільки позитивні емоції і сприяло створенню затишної атмосфери будь-якого будинку.

Змішувачі (недорогие смесители для душа) колекції Grandera розраховані на масове застосування. У цій серії представлені цікаві моделі змішувачів для душу, ванни, раковини, біде (душа, ванны, биде) і універсальних центральних змішувачів (смесителей). Дизайн колекції базується на виграшному поєднанні округлих елементів з яскраво вираженими гранями і незвичайних вставок поперек головних ліній. Дивовижно виглядає варіант, в якому поперечні елементи декоровані контрастним золотим кольором. Колекція Grohe Grandera випускається в двох кольорах: «хром-золото» і «хром».

Comments

Add comment