Apps
Categories

Blanco HOT революционная система подачи горячей воды

/ April 6, 2017 0 comments

Наскільки простіше жилося господаркам, якби для найрізноманітніших потреб, таких як якісно вимити фрукти і овочі з ринку або з найближчого супермаркету, заварити чай або приготувати швидкорозчинні кашу, не доводилося так часто кип'ятити воду. Фахівці німецької компанії Blanco знайшли революційне рішення даної проблеми і запропонували ідею: а що, якщо окріп буде прямо в крані на вашій кухні?

В результаті була створена інноваційна система подачі гарячої води Blanco HOT. У цю систему входить компактний водогрійний котел ємністю 5 літрів, який відмінно поміститься під кухонною мийкою. Температуру нагрівання води в ньому можна регулювати від 65 ° C і до кипіння. Ця система дає можливість легко відмивати жирну посуд без використання спеціальних засобів побутової хімії. Також система включає спеціальний змішувальний клапан, що дозволяє користуватися холодною або гарячою водою окремо, так і змішувати воду різних температур для отримання комфортно теплою.

Система проста в установці, завдяки детальній і зрозумілою інструкції можна легко під'єднати до водопроводу змішувальні та котел.

Comments

Add comment