Apps
Categories

Duravit. Коллекция для современной ванной комнаты DuraStyle

/ April 6, 2017 0 comments

Відома дизайнерська група Matteo Thun & Partners спеціально для компанії Дюравит розробила нову колекцію сучасних рішень для ванної кімнати (для ванной комнаты). Ця колекція вийшла в 2013 році і отримала назву DuraStyle. Особливість даної колекції в тому, що з її допомогою можна легко налаштувати параметри ванної кімнати під індивідуальні переваги власника щодо обраного стилю, а також бажаного рівня комфорту і функціональності.

Індивідуальність, яку пропагують дизайнери М.Тун і А. Родрігес, полягає в навмисній стриманості ліній і мінімалістичний скромності інтер'єру. Автори справедливо припускають, що саме така обстановка дає необхідний простір для творчості і допомагає підкреслити свободу і прагнення до розвитку. Концепція DuraStyle пропонує саме такий простір, в якому кожна людина зможе вільно самовиражатися і дихати.

У колекції DuraStyle представлені дві лінії: для комерційних структур (готелів, салонів, медичних та торговельних центрів) і для будинку. Саме ця лінія являє модні асиметричні раковини, і сучасні унітази без обідка (унитазы), сумісні з популярним сидінням-біде (сиденье-биде).

Comments

Add comment