Apps
Categories

Душевая кабина Transtube - абсолютный шедевр!

/ April 6, 2017 0 comments

Душова кабіна Transtube, представлена розробниками компанії Roca вражає уяву прозорістю і абсолютно круглою формою. Ця душова кабіна повністю відповідає стилю життя і потребам сучасної людини. Відомо, що зараз користувачі все частіше роблять свій вибір не на користь традиційних ванн, а зупиняються на придбання саме сучасних душових кабін, які за своїм функціоналом набагато краще підходять до активного життєвого ритму будь-якого жителя мегаполісу.

Кругла душова кабіна Transtube закривається і відкривається в автоматичному режимі. Інноваційна обертається двері без єдиної петлі і ручки працює автоматично, реагуючи на датчики руху.

Така душова кабіна (душевая кабина) прекрасно доповнить інтер'єр ванної в стилі хай-тек або просто зможе стати сучасним акцентом ванної кімнати, щодня надихаючи свого власника на нові кроки для досягнення поставлених цілей. Адже, коли щодня стикаєшся в повсякденному житті з такими технологічними шедеврами, з'являється бажання жити, творити і створювати нові ідеї, які згодом втіляться в

Comments

Add comment