Apps
Categories

Фантастическая концепция душа Storm

/ April 6, 2017 0 comments

Серед фіналістів проекту My open shower space, підсумки якого були підведені зовсім недавно, виявилися талановиті дизайнери з Німеччини з інноваційною концепцією душового простору Storm.

Концепція Storm передбачає не просто прийняття душу, це ціла комплексна система миття тіла, в якій передбачені всі процеси і етапи щоденного купання, такі як ополіскування, миття і сушка. Логічним наслідком такого комплексного підходу до купання стало істотне скорочення часу, необхідного на цю щоденну процедуру, відповідне зниження витрат водних ресурсів і електроенергії. Крім того, саме купання з новою системою стає більш гігієнічним.

Раціональне використання ресурсів в системі Storm досягається за допомогою спеціальним чином розташованих форсунок і отворів для подачі повітря. При установці системи Storm користувачеві більше не знадобляться шторки для душу, сливи і різноманітні рушники. Ще однією перевагою даної системи є той факт, що в неактивному стані вона майже не займає місця, тому її використання заощаджує простір, що особливо важливо при пошуку оптимальних рішень організації різних зон в малогабаритних приміщеннях.

Comments

Add comment