Apps
Categories

Фантастическая реальность - унитаз под управлением Android!

/ April 6, 2017 0 comments

Сучасні японські унітази (унитазы) радують достатком і різноманітністю численних функцій. Одна з найбільш просунутих новинок 2013 року - модель, випущена під брендом SATIS за підтримки компаніі Lixil. Цей унітаз здатний автоматично виконувати цілий ряд функцій, які людині, котрі використовують звичайне сантехнічне пристрій, доводиться робити самостійно.

Унітаз (унитаз) Lixil SATIS програмується на виконання наступних завдань: відкривання кришки, включення підсвічування, прогрівання сидіння до комфортної температури, програвання музичних композицій, очищення і освіження повітря, закривання кришки. Програма управління унітазом Satis розроблена як мобільний додаток до операційної системи Android. Управління здійснюється по бездротовому протоколу Bluetooth.

Серед зацікавленої громадськості пройшов слух про деякі технічні збої в роботі цього унітазу, викликаних тим, що пароль для входу в систему управління не унікальний, і тому система може бути піддана командам ззовні. Але, швидше за все, в самий найближчий час виробник розумних унітазів врегулює це питання, адже у даній технологічній новинки все ще попереду.

Comments

Add comment