Apps
Categories

Функциональность и порядок в ванной комнате - Axor Bouroullec

/ April 6, 2017 0 comments

Високий рівень розвитку технологій і оригінальні рішення креативних дизайнерів дозволили по-новому поглянути на звичне обладнання ванної кімнати і надали можливість відійти від стандартів, втіливши в інтер'єрі та облаштуванні такого важливого приміщення всі свої побажання і мрії.

Мова зараз йде, звичайно ж, про інноваційну колекції дизайнерського марки Axor, яку випускає відома на ринку сантехніки компанія Hansgrohe. Ця колекція отримала назву, співзвучну з прізвищем своїх творців - відомих дизайнерів братів Буруллек. Колекція Axor Bouroullec дозволяє розташувати у ванній змішувачі, функціональні поверхні і аксесуари у вільному порядку, який буде зручний конкретного користувача.

При цьому, сконструювати ванну своєї мрії тепер можна у віртуальному просторі ще до здійснення покупки. Так що, застосувавши інноваційне модульне конструювання, клієнт, по-перше, може втілити всі свої побажання в оформленні та функціональності ванної кімнати, а, по-друге, побачить результат ще до установки всього устаткування, що дає можливість внести необхідні корективи, якщо така потреба виникне.

Comments

Add comment