Apps
Categories

GROHclean для очистки сантехники

/ April 6, 2017 0 comments

Фахівці німецької компанії Grohe, що випускає сантехнічні вироби найвищої якості, вирішили допомогти своїм споживачам в догляді за вже придбаної сантехнікою і вивели на ринок засіб для чищення GROHclean. Використовуючи цей засіб, споживач піклується не тільки про сантехніці в своєму будинку, але і про навколишнє середовище, адже GROHclean складається з безпечних компонентів.

Засіб GROHclean призначене для видалення слідів вапняних відкладень і забруднень різних видів з поверхонь сантехнічних виробів. Вапняні відкладення, як відомо, з'являються скрізь, де вода відрізняється підвищеною жорсткістю. Інші забруднення нашаровуються на залишки солей кальцію - і сантехніка через нетривалий час набуває дуже жалюгідний вигляд. GROHclean швидко позбавить ваші санпрібора і санкерамику від цієї проблеми.

Це засіб ідеально підходить для миття туалетів, кухонь, душових і ванних кімнат (душевых и ванных комнат), а також металевих поверхонь, кахлю і керамограніту. GROHclean ефективно очищає мильні плями, вапняні патьоки, жир і бруд. Після обробки цим засобом все поверхні виглядають як нові.

Comments

Add comment