Apps
Categories

Идеальное сочетание смесителя и раковины это важно

/ April 6, 2017 0 comments

Безсумнівно, красива і зручна раковина - це один з найважливіших елементів ванної кімнати. Однак вибираючи раковину, багато покупців забувають про одну дуже важливу річ - змішувач і раковина повинні підходити один одному. Інакше можливі неприємні ситуації, коли підібрані окремо змішувач і раковина виглядають просто фантастично, а після монтажу виявляється, що користуватися раковиною неможливо - вода розбризкується і переливається.

Знаючи про таку проблему, фахівці великих виробників проводять спеціальні тестування, для того, щоб допомогти покупцям підібрати оптимальні поєднання змішувачів і раковин. Наприклад, над вбудованими раковинами дуже добре виглядають змішувачі (смесители) середньої висоти, високі змішувачі абсолютно не підходять для невеликих навісних раковин, а смесіетлі невеликої висоти просто загубляться на великій раковині.

Найпростіший спосіб - це при покупці раковини взяти змішувач (смеситель) з собою в магазин і прямо на місці прикинути наскільки зручно буде вам користуватися подібним поєднанням.

Comments

Add comment