Apps
Categories

Идеальные аксессуары Spirella для ванной комнаты

/ April 6, 2017 0 comments

Ідеальний дизайн у ванній кімнаті - це мрія будь-якої господині. І навряд чи хто-небудь стане сперечатися, що для створення цілісного образу недостатньо тільки великих елементів. Насправді основною образ створюють аксесуари (аксессуары).

Ось і фахівці компанії Spirella знають про це і вже багато років розробляють стильні аксесуари для ванної кімнати (ванной комнаты). Це і стильні щільні штори для ванної, які мало того, що відмінно перешкоджають розбризкуванню води. Такі штори можуть допомогти позбутися вічного ворога ванної кімнати - вогкості. Завдяки тому, що такі штори досить щільні і важкі, вони здатні утримати вологість в межах самої ванни або душової кабінки.

Ще одна вічна проблема - вологе мило також вирішується дуже просто. Для цього фахівцями компанії Spirella розроблена спеціальна мильниця. Завдяки отворам в дні мильниці вода йде, і мило залишається твердим протягом всього терміну використання, а не перетворюється в неприємну кашку. Здавалося б, рішення лежить на поверхні, однак реалізувала його саме Spirella.

Також компанія пропонує великий вибір килимків для ванної, які зроблять затишніше будь-який інтер'єр.

Comments

Add comment