Apps
Categories

Инновационное решение наполнения-слива Base inlet

/ April 6, 2017 0 comments

Новинкою 2013 року від компанії Duravit стало пристрій, який позначено на корпоративному сайті, як base inlet, що означає «вхід біля основи». Ми давно звикли виливати воду з ванн, басейнів і раковин через отвір внизу. Фахівці компанії Duravit запропонували, здавалося б, незвичайне рішення - набирати воду практично через цей же отвір, і представили новинку - інноваційний пристрій наповнення-зливу base inlet. Такий спосіб подачі води має свої, досить істотні, переваги.

В першу чергу, тепла вода, яка подається знизу, остигає не відразу і віддає тепло тій воді, яка вже була у ванні і встигла охолонути. По-друге, зникає необхідність в додатковому виливу змішувача (смесителя), через який зазвичай наповнюється ванна.

Можуть виникнути питання щодо гігієнічності такого рішення, але і цей момент фахівці Duravit грунтовно опрацювали: "вхід" і "вихід" розташовані на різних рівнях і розділяються спеціальним клапаном. Додаткова перевага системи base inlet полягає в тому, що для її монтажу і експлуатації не потрібна наявність додаткового простору під ванною.

Comments

Add comment