Apps
Categories

Как экономить воду? Правильное решение - купить термостат.

/ April 6, 2017 0 comments

В останні роки, коли проблема економії енергоресурсів, зокрема, питної води, стає все гостріше, багато провідних виробників сантехніки видаляють все більше і більше уваги технологіям, які дозволяють зменшувати витрата води. Наприклад, одним з найважливіших джерел втрат води є змішувач (смеситель), а відбувається це в момент настройки температури води. Справа в тому, що регулювання відбувається найчастіше одним краном, холодним або гарячим, в той час як з другого продовжує текти вода. Яка просто йде в каналізацію.

Сучасний термостат, по-перше, може вирішити проблему швидкого налаштування води на бажану комфортну температуру, а по-друге, за рахунок швидкого реагування на будь-які зміни температури заощадити до 50% води, яка зникає під час налаштування.

На жаль, багато людей поки що не довіряють подібним пристроям, вважаючи за краще по-старому крутити ручки, бурмочучи про те, що вода дуже холодна або навпаки, надто гаряча. Але ж такий термостат надзвичайно зручний у використанні, і абсолютно безпечний.

Comments

Add comment