Apps
Categories

Какой у Вас Plan?

/ April 6, 2017 0 comments
Відома німецька компанія Keuco представила в цьому році на профільній виставці ISH в Німеччині свої нові розробки в області сантехніки. Серед них особливо привертає увагу інноваційна серія змішувачів "план блю" (Plan blue).

У цій серії представлені різні варіанти змішувачів (смесителей), в тому числі з поворотним виливом (с поворотным изливом). Вироби серії Plan blue, розроблені в 2013 році, відрізняються низьким споживанням води, що відповідає світовим тенденціям, які передбачають особливу увагу до питань екології. У той час як звичайні змішувач (смеситель) витрачають звичайних 9-12 літрів води в хвилину, швидкість потоку через будь-який змішувач нової серії Plan blue становить всього 6 літрів в хвилину. Що, при користуванні нагрітою водою дозволяє заощадити не тільки воду, а й електроенергію, яка потрібна для її нагрівання.

Такі технологічні рішення, спрямовані на вирішення екологічних проблем і сприяють значній економії різних ресурсів, корисні і для індивідуального використання, і для комерційних потреб. Встановивши в будинку або на підприємстві змішувачі (смесители) серії Plan blue, можна істотно знизити витрати на електроенергію і водопостачання.

Comments

Add comment