Apps
Categories

Классическая чугунная ванна Faro - практичная и современная

/ April 6, 2017 0 comments

Компанія Roca представила нову модель чавунної ванни під назвою Faro. Ця класична ванна (классическая ванна), розмір якої становить 170х75см, оснащена зручними для установки ніжками і безпечним антиковзаючим покриттям. Дебати про те, яка ванна краще: сталева, акрилова або чавунна ведуться вже давно, але до цих пір однозначної відповіді не знайдено.

У кожного матеріалу є свої переваги, тому користувачі можуть вибирати ванну з такими характеристиками, які важливі саме для них. Представляючи на ринку чавунну ванну (чугунную ванну) Faro, компанія Roca порадувала шанувальників сантехніки з чавуну. Чавунні ванни (чугунные ванны) дуже міцні і довговічні, вони здатні довго зберігати тепло, а вода в такій посудину набирається практично безшумно. Чавунна ванна може прослужити не одне десятиліття. З мінусів самого матеріалу можна відзначити велику вагу кінцевого вироби, але, оскільки часто міняти таку сантехніку не доведеться, то це навряд чи можна назвати проблемою.

Нові моделі ванн з чавуну виглядають цілком сучасно, хоча і не відрізняються такою різноманітністю форм як їх акрилові аналоги. З чавуну виготовляють навіть модні зараз гідромасажні ванни (гидромассажные ванны).

Comments

Add comment