Apps
Categories

Коллекция индустриального стиля Jacob Delafon Rêve

/ April 6, 2017 0 comments

У колекцію Rêve від популярного французького бренду Jacob Delafon увійшли санкераміка і меблі для ванних кімнат. Вся серія витримана в актуальному індустріальному стилі і відрізняється мінімалістським дизайном. Характерна риса колекції Rêve - використання глибоких насичених кольорів і відтінків.

Ця серія дозволяє підібрати комплексне рішення для ванної кімнати, так що у споживача є можливість знайти підходящу сантехніку з шістнадцяти запропонованих моделей, наприклад, раковину, унітаз і біде, а також меблі в єдиному дизайнерському рішенні, щоб всі предмети виглядали в інтер'єрі органічно. Кераміка з даної колекції виготовляється в трьох колірних варіантах: білому, чорному і "Пергамон".


Особливо порадувала та частина колекції, яка присвячена раковин. Тут можна знайти так звані меблеві раковини, популярні зараз раковини-стільниці і компактні рукомийники, що дозволяє вибрати оптимальний варіант для кожного конкретного приміщення. Широка функціональна дека на таких раковинах дозволяє зручно розташувати на цій поверхні всі необхідні косметичні засоби.

Comments

Add comment