Apps
Categories

Кристально чистая душевая кабина

/ April 6, 2017 0 comments

Якщо розглядати актуальний дизайн сучасних ванних кімнат, то очевидно, що в тренді - мінімалізм і легкість, що межує з невагомістю. Наприклад, душові кабіни стали майже невидимими, так як використання профілів при їх виробництві зводиться до мінімуму, а саме ці робили конструкції, як правило, найбільше впливали на сприйняття форми готового виробу.

З'явилася колекція душових кабін і шторок для ванни, повністю відповідна цієї тенденції, і в асортименті такого титулованого виробника сантехнічних виробів як GuteWetter. Нова серія LUX Part, про яку, власне, і йдеться, відрізняється від попередніх аналогів відсутністю верхніх і нижніх профілів в конструкції душових кабінок і шторок для ванн. З переваг даної колекції можна відзначити:

Використання загартованого безпечного скла товщиною 6 мм;
Спеціальні стопори, якими оснащені петлі, не дозволяють рухомої частини скла різко розчинятися. Ці стопори спрацьовують при відкритті дверець на 45 ° і більше;
Підйомно-опускний механізм сполучних петель спрацьовує надійно і плавно, що виключає імовірність пошкодження поверхні підлоги або ванни.

Comments

Add comment