Приложения
Категории

Кухонные смесители с высувными изливами Blanco PERISCOPE-SF, для нестандартных решений на кухне

/ 6 апреля 2017 0 комментариев

Традиційно мийка на кухні (мойка на кухне) встановлюється біля стіни або в кутку. Це, звичайно, в першу чергу стосується планування стандартних і типових квартир. Але що робити в тому випадку, коли ви побудували будинок своєї мрії або зробили довгоочікувану перепланування і, окрилені останніми європейськими віяннями, вирішили встановити мийку саме у вікна, щоб поєднувати кухонні турботи з безтурботним спогляданням пейзажу за вікном?

Як то кажуть, якщо є попит, буде вам і пропозиція. Німецька компанія Blanco, широко відома створенням інноваційних рішень для кухні, випустила принципово нові змішувачі (смесители), які майже ідеально задовольнять з'явилася потреба. Йдеться про кухонні змішувачі (кухонные смесители) серії PERISCOPE-SF.

Проблема вікна, що відкривається всередину, і що заважає цьому процесу змішувача була вирішена дуже просто. Вилив змішувача серії PERISCOPE-SF можна на час витягти і покласти горизонтально. Власне, система та ж, що при використанні душової лійки у ванній (душевой лейки в ванне). Крім того, за допомогою такого «висувного душу» на кухні можна полити квіти на підвіконні або навіть в палісаднику, а ще вимити саме вікно.

Комментарии

Написать комментарий