Apps
Categories

Кухонные смесители с высувными изливами Blanco PERISCOPE-SF, для нестандартных решений на кухне

/ April 6, 2017 0 comments

Традиційно мийка на кухні (мойка на кухне) встановлюється біля стіни або в кутку. Це, звичайно, в першу чергу стосується планування стандартних і типових квартир. Але що робити в тому випадку, коли ви побудували будинок своєї мрії або зробили довгоочікувану перепланування і, окрилені останніми європейськими віяннями, вирішили встановити мийку саме у вікна, щоб поєднувати кухонні турботи з безтурботним спогляданням пейзажу за вікном?

Як то кажуть, якщо є попит, буде вам і пропозиція. Німецька компанія Blanco, широко відома створенням інноваційних рішень для кухні, випустила принципово нові змішувачі (недорогие смесители для душа), які майже ідеально задовольнять з'явилася потреба. Йдеться про кухонні змішувачі (кухонные смесители) серії PERISCOPE-SF.

Проблема вікна, що відкривається всередину, і що заважає цьому процесу змішувача була вирішена дуже просто. Вилив змішувача серії PERISCOPE-SF можна на час витягти і покласти горизонтально. Власне, система та ж, що при використанні душової лійки у ванній (душевой лейки в ванне). Крім того, за допомогою такого «висувного душу» на кухні можна полити квіти на підвіконні або навіть в палісаднику, а ще вимити саме вікно.

Comments

Add comment