Apps
Categories

Кухонный смеситель Hansgrohe Focus S2, женщинам от проффессионалов

/ April 6, 2017 0 comments

Нові кухонні змішувачі від бренду Hansgrohe вражають досконалістю форм і гармонійністю ліній. Модель Focus S2 відрізняється жіночними округлими рисами, які сповнені елегантності. Керувати таким змішувачем цілком комфортно, навіть якщо руки в милі, що часто трапляється у господинь на кухні. Про зручність в експлуатації в повній мірі подбала команда досвідчених розробників. Якщо у вас водонагрівач відкритого типу, шукайте модель з наявністю вбудованої запірної арматури, яка представлена і в цій серії.

Модель Talis S2 Variarc відрізняється граціозним високим виливом і тонким корпусом, що стало можливим завдяки використанню сучасного керамічного картриджа. Випускаються різновиди цієї моделі з висувним виливом і навіть з висувним душем, що особливо зручно при митті або наповненні великогабаритних ємностей, так що кожна господиня тепер зможе вибрати собі саме такий змішувач, про який вона мріяла.

Важіль управління в таких змішувачах кріпиться з використанням сучасного, але вже перевіреного механізму Boltic, так що надійна фіксація елементів гарантована. Можете бути впевнені, що рукоятка НЕ розбовтається навіть після тривалого періоду експлуатації.

Comments

Add comment