Apps
Categories

Музыкальные ванны с Duravit HAPPY

/ April 6, 2017 0 comments

Не секрет, що у ванній кімнаті ми проводимо досить багато часу. Нова розробка від компанії Duravit, представлена на провідних галузевих виставках 2013 року - музичні дзеркальні шафи - допоможе зробити цей час не тільки корисним, але і приємним.

Встановивши у ванній дзеркальна шафа (в ванной зеркальный шкаф) D.2, X-LARGE або DELOS, можна насолоджуватися улюбленою музикою під час прийняття водних процедур завдяки вмонтованої в дверцята акустичної системі. Всі елементи такої системи ретельно приховані від очей елегантними декоративними панелями.

Сама система настільки мініатюрна, що поміщається в простір висотою всього 55 мм, забезпечуючи при цьому чисте, м'яке і об'ємне звучання. Така акустична система працює від Bluetooth-сумісних пристроїв, наприклад, від вашого смартфона, мп3-плеєра, ноутбука або планшетного комп'ютера Загальна потужність цієї системи формату 2.1 становить 35 Вт, з яких по 5 Вт доводиться на два гучномовця із середніми та високими частотами, а решта 25 Вт - на сабвуфер з низькими частотами. Управління акустичною системою автономно і не залежить від освітлення самого дзеркального шафи.

Comments

Add comment