Apps
Categories

Музыкальные волны в ванне Kaldewei Sound Wave

/ April 6, 2017 0 comments

Якщо ви любите занурюватися одночасно і в ванну, і в улюблену музику, то, без сумніву, оціните інновацію Sound Wave від компанії Kaldewei. Ця система змушує «співати» звичайну сталеву ванну.

Деякий час тому велися розмови про те, що сталеві ванни досить гучні, особливо коли в них набирається вода. Але, як відомо, немає такого мінуса, який було б неможливо перетворити в плюс, використовуючи хоча б трохи креативу. Фахівці Kaldewei розробили аудіо-систему Sound Wave, яка встановлюється під ванною. Така конструкція дозволяє отримати відмінний звук, посилений самою ванною, незалежно від того, є в ній вода в даний момент чи ні. Керувати такою системою можна через Bluetooth протокол. Для цього потрібно помістити смартфон, ноутбук або інший пристрій, оснащений функцією Bluetooth недалеко від самої ванни, включити пошук пристроїв і підключитися до системи Sound Wave за допомогою спеціального коду.

Аудіосистема Sound Wave сумісна з різними сталевими моделями ванн марки Kaldewei. Цю аудіосистему можна встановити навіть в тому випадку, коли ванна знаходиться на кухні, як іноді вважають за краще робити цінителі ретро-стилю. З цією системою, занурюючись в ванну, можна насолоджуватися якісним звучанням улюбленої музики.

Comments

Add comment