Apps
Categories

На грани фантастики, смесители GROHE ALLURE F-digital

/ April 6, 2017 0 comments
Ванна - друге після спальні місце в житловому приміщенні, де людина може розслабитися і зануритися в атмосферу комфорту. Але навряд чи релаксація буде повною, якщо дорогоцінні метри ванної кімнати переповнені, адже для отримання почуття свободи потрібно відчуття простору і повітря. Втім, вирішити проблему крадіжки площі допоможуть мінімалістичні електронні змішувачі (электронные смесители) GROHE ALLURE F-digital, спеціально розроблені з урахуванням зонування ванній. Однак стильний дизайн - не основне, хоча і безумовно важлива перевага змішувачів даної колекції. Їх головна відмітна риса полягає в незрівнянному зручність в зверненні, що відкриває новий вимір в концепції прийому водних процедур.

Електронні перемикачі змішувачів GROHE ALLURE F-digital дають можливість регулювати потік, натиск і температуру води в один-два дотики поверхні кільця-регулятора, яким можна керувати навіть вологими або намиленими руками. Візуальний контроль температури води здійснюється за допомогою світлодіодного кільця-індикатора, що змінює колір, і, крім того, в змішувачі ALLURE F-digital вбудована функція SafeStop, що виключає можливість отримання опіків при незапланованому, випадковому торканні до регулятора в бік збільшення температури. SafeStop за умовчанням встановлена на 38 ° C, проте в разі потреби ви зможете самі задати максимальне значення комфортної для вас температури.

Це далеко не повний список функцій і переваг змішувачів (смесителей) серії, однак найкраще про них скаже визнання з боку фахівців, які в 2011-му присудили колекції GROHE ALLURE F-digital міжнародну премію Red Dot Design Awards "Best of the Best".

Comments

Add comment