Apps
Categories

Натуральные аксессуары из бамбука Kleine Wolke

/ April 6, 2017 0 comments

Фахівці відомої німецької компанії Kleine Wolke не перший раз доводять, що можна цілком успішно поєднувати останні технологічні досягнення з ідеями здорової екології в кожному будинку. Черговим витвором цього бренду стала колекція MOSAIK, в якій зроблено акцент на використанні натуральних матеріалів.

Представлений в цій колекції килимок для ванної від Kleine Wolke отримав назву BAMBUS MOSAIK, що красномовно говорить про матеріал, з якого він зроблений. Цей килимок складається з декількох сотень тонких бамбукових пластин, ретельно з'єднаних між собою. Незважаючи на складну конструкцію, цей килимок відрізняється прийнятною ціною. Для підвищення безпеки вироби на нижній частині килимка бамбукові елементи доповнені гумовими протівоскользящімі деталями. Цей килимок підійде для будь-якої ванної кімнати, оскільки його розмір вельми універсальний і становить 50х70 сантиметрів.

Єдиний можливий мінус таких виробів полягає в тому, що антиковзні накладки з натуральної гуми можуть залишити темні сліди на підлогове покриття ванної кімнати. Тому якщо у ванній світлий або кольоровий підлогу, краще заздалегідь подбати про його захист або вибрати килимок з іншої серії, наприклад, Kleine Wolke BAMBOU, низ яких виконаний з бавовни.

Comments

Add comment