Apps
Categories

Неповторимый Replay – коллекция керамики Jacob Delafon

/ April 6, 2017 0 comments

На світовому ринку сантехнічного обладнання, що представляє товари для ванних кімнат і кухонного обладнання величезний вибір продукції. Асортимент на сантехнічному ринку представлений виробниками з різних країн і постійно поповнюється вдосконаленими новинками. Так, французька компанія Jacob Delafon представила нову колекцію кераміки «Replay».

Серія містить різні біде і унітази (биде и унитазы), з декількома видами інсталяції. Перевагою колекції є «зелена» економічна версія моделей. Іншими словами, в моделях біде і унітазів «Replay» спеціальний механізм зливу води, що дозволяє використовувати замість стандартного обсягу - 3-6 л всього лише 2,6-4 літра, з урахуванням повного збереження ефективності змиву.

Нова колекція складається з 6 різних сантехнічних моделей: біде з навісним і підлоговим типом кріплення, 2 підлогових унітазів, герметично прилеглих до стіни і обладнані системою зливу «Vario», а також настінного унітазу і приставного без зливного бачка.

Крім цього, будь-яка з моделей кераміки цієї серії може бути оснащена як економною версією системи зливу на 2,6-4 літра, так і стандартним варіантом споживання води. А також, чаша бачка обладнана спеціальним фільтром для очищення води. Він максимально очищає її від домішок і робить змив оптимально ефективним. А вбудований механізм «Плавний слив» забезпечує додатковий комфорт при використанні новинок сантехніки колекції «Replay».

Comments

Add comment