Apps
Categories

Нестандартные идеи для оборудования санузла. Унитаз-моноблок Laguraty.

/ April 6, 2017 1 comment

Якщо потрібно ефективне рішення в умовах, коли місця у ванній кімнаті або санвузлі просто катастрофічно не вистачає, можна скористатися новинкою від компанії Laguraty, і проблема буде вирішена оптимальним чином.

Новий виріб, випущене компанією Laguraty, отримало назву «комбоунітаз». Такий комбоунітаз поєднує в собі функції, власне, унітазу, біде і навіть раковини. При цьому габарити вироби такі ж, як у звичайного унітазу. Невелика раковина прямокутної форми вбудована зверху в зливний бачок, замінюючи йому кришку. При цьому для раковини не потрібно окремий підведення води, що зручно для монтажу. Коли використовується раковина, мильна вода виявляється в бачку унітаза, і, відповідно, потрапляє в слив. Змішувач, оснащений гігієнічним душем, і слив раковина-унітаз входять в комплект поставки.

Ця новинка - справжня знахідка для тих, хто б'ється над вирішенням питання, як розмістити всі необхідні сантехнічні прилади в строго обмеженому просторі. Запропоноване рішення буде вельми ефективно для гостьових санвузлів або ванних кімнат в малогабаритних квартирах.

Comments

AbermotFah AbermotFah May 21, 2020 05:56 / reply

test hastighet Dating Paris <a href=" http://babedont.net/droem-om-dating-en-kaendis.html ">drom om Dating en kandis</a> Dating en luft burna Ranger <a href=" http://babedont.net/haka-upp-vldtaekt.html ">haka upp valdtakt</a> singaporian dating scen http://babedont.net/dejtingkillen-krymper-woody.html kvinna och hem dating hem sida

Add comment