Apps
Categories

Новое - это хорошо проверенное старое

/ April 6, 2017 0 comments

Незважаючи на те, що з розвитком технологій змінюються і давно звичні речі, багато людей все ще відмовляються від прогресивних рішень на користь старих, але перевірених роками.

Наприклад, останнім часом дедалі популярнішими стають електронні системи управління водою. Однак багато хто все ще не готові використовувати сенсорні дисплеї і електронні датчики для управління водою. По-перше і системи такі недешеві, а крім того, досить сильні побоювання, що під час прийому душу щось може трапитися з електронікою і тим самим загрожувати життю людини. Не всі готові довірити свою безпеку, хоч і дорогому, але не дуже звичного обладнання. Тому відомі виробники продовжують удосконалювати старі звичні душові системи з механічним регулюванням подачі води і перемикання режимів роботи душа.

Саме тому 2013 рік порадував користувачів новою моделлю верхнього душа і душової лійки Raindance, оснащеної механічним перемикачем. Спеціально розроблений хромово-дзеркальний дизайн ідеально підійде для ванної кімнати в сучасному стилі, а ви зможете насолоджуватися водними процедурами в комфортних умовах.

Comments

Add comment