Apps
Categories

Практичная пятиугольная кабинка Radaway Essenza New

/ April 6, 2017 0 comments

Компанія Radaway випустила нову серію душових кабін Essenza New, кожна з яких може вдало доповнити інтер'єр сучасної ванної кімнати, незалежно від стилю її виконання, розмірів і планування. Залежно від форми і наповнення приміщення, а також від власних смаків господарів, душові кабіни 5-кутної форми.

У цій серії вигідно поєднуються нові технологічні рішення і неперевершена ергономічність. Кожна душова кабіна доповнена зручним піддоном з міцного акрилу. Висока якість кожного примірника колекції Essenza New забезпечується завдяки використанню комплектуючих відповідного рівня. Монтаж таких кабінок не викликає складнощів у фахівців завдяки регульованим профілів, які згодом гарантують герметичність вироби. Двері душових кабін даної серії оснащені сталевіми навісами, що забезпечують плавну роботу механізму. Щоб кабіну було легко вимити, двері можна просто зняти на час збирання.

У колекції Essenza New передбачено використання декількох видів скла. За власним бажанням можна вибрати кабінку в прозорому або матовому виконанні. У будь-якому випадку для їх виробництва використовується безпечне загартоване скло.

Comments

Add comment