Apps
Categories

Праздник цвета в аксессуарах Farbenfest для ванной от Spirella

/ April 6, 2017 0 comments

Швейцарська компанія Spirella, провідний виробник аксесуарів для ванної (аксессуары для ванной), не просто копіює модні тренди, а створює їх, випускаючи свої нові колекції, які незмінно вражають уяву буйством фарб і оригінальністю. У 2013 році Spirella випустила кілька колекцій в різних стильових рішеннях, тому кожен клієнт зможе підібрати собі аксесуари для ванної на власний смак.

У серії з життєствердним назвою Farbenfest або «свято кольору» представлені екстравагантні аксесуари яскравих, практично плакатних, квітів. Геометричні і абстрактні малюнки нагадують популярні картинки з оптичними ілюзіями, а соковиті кольори створюють атмосферу справжнього свята життя.

Колекція Graphic World більш стримана в колірних рішеннях. Її елементи складаються з суворих ліній і чіткої геометрії форм, яка так звична для сприйняття сучасною людиною.

Серія Glamour Spa втілює сучасну розкіш. Тут представлені тваринні принти, блискучі стилізовані кристали, велика кількість срібних і перлинних відтінків. Такі аксесуари допоможуть проявити темперамент і експресивність навіть в строго обмеженому просторі ванної кімнати.

Comments

Add comment