Apps
Categories

Прекрасная Aria для водных процедур от Grohe

/ April 6, 2017 0 comments

Змішувачі серії Aria від відомого німецького бренду Grohe вражають гармонією ліній і вражаючою естетикою форм. Плавні обтічні форми надають силуету таких змішувачів вишуканий вигляд. Ця м'яка елегантна простота дизайну надає відчуття комфорту і дозволяє створити затишок у вашій ванній кімнаті. Гладкі рукоятки цих змішувачів зручні в експлуатації.

Округлений і нагадує арку виливши не просто елегантний, але й неймовірно функціональний. В цілому корпус вироби відрізняється вишуканістю, здатної привнести тепло і комфорт в атмосферу кухні або ж ванної кімнати. Змішувачі (смесители для душа недорогие) серії Aria випускаються в декількох варіантів, тому легко можна підібрати підходяще виріб, в залежності від передбачуваного методу монтажу.

Передбачені моделі в цій колекції, які кріпляться на 1, 2 або 3 отвори, тому такі змішувачі можуть бути встановлені на раковину, в душовій кабіні, біде, на ванній і кухонній мийці (душевой кабине, биде на ванне и кухонной мойке). Зменшена модель змішувача (смесителя) цієї серії чудово підійде для установки в гостьовому санвузлі. Фірмова технологія Grohe Carbodur забезпечить чітку роботу таких змішувачів (смесителей) протягом тривалого періоду часу.

Comments

Add comment