Apps
Categories

Презентация коллекции ShowerProducts бренда Axor на выставке Cersaie

/ April 6, 2017 0 comments

На щорічній осінній виставці Cersaie 2013, яка відбулася у відомому багатьом в італійському місті Болонья, були представлені найрізноманітніші новинки в області сантехніки. Одним з найяскравіших подій цієї виставки стала презентація бренду Axor, який запропонував публіці колекцію Axor ShowerProducts, розроблену спільно з провідними дизайнерськими агентствами з різних країн.

Дизайнери шведської групи Front, які брали участь у створенні цієї колекції, запропонували піти від стереотипів і розмістити водопровідні труби на увазі, а не ховати їх під оздоблювальними матеріалами, і, більш того, зробити саме такі деталі акцентом інтер'єру, зробивши їх блискучими і привертають увагу. Такий підхід звертає увагу на сучасні технології, дозволяючи в деталях розглянути всі елементи системи.

Крім того, будь-який фахівець в області сантехніки підтвердить, що таке рішення не тільки данина моді, воно дозволить в майбутньому уникнути можливих проблем при ремонті водопровідної системи. Адже замінити вийшли з ладу труби, муфти або клапани набагато легше, коли вони розташовані зовні, а не приховані в товщі стін. До колекції увійшли не тільки труби, клапани та термостат, але також і зручна ручна лійка (ручная лейка).

Comments

Add comment