Apps
Categories

Расширеная серия мебели для ванных комнат Rêve Jacob Delafon

/ April 6, 2017 0 comments

Французький бренд Jacob Delafon, широко відомий у всьому світі сантехнічними виробами різного призначення преміум якості, розширив лінію меблів для ванних кімнат (мебель для ванных комнат) Rêve. У неї входять двадцять три компонента, виконані в модному індустріальному дизайні.

Зручна підвісна меблі прекрасно вписується в інтер'єри ванних кімнат, відмінно доповнюючи популярні раковини-стільниці, шафки з дзеркальними дверцями для безпечного зберігання домашніх аптечок, а також стильні напівколони. Представлені в це серії акуратні горизонтальні пенали можуть бути використані для установки на них елегантною раковини-чаші.

Набуває все більшої популярності меблі в дизайні «під кераміку». Колекція таких меблів від цього виробника зручними висувними ящиками з механізмом soft close, що забезпечує їх легке і безшумне відкриття. Тому внутрішній простір таких меблів може бути використано з максимальною користю для зберігання потрібних речей і предметів. У меблі серії Rêve можна встановити внутрішнє освітлення на основі світлодіодних ламп, яке буде включатися в автоматичному режимі в момент відкриття дверцят.

Comments

Add comment