Apps
Categories

Ресурсосберегающие электронные смесители Roca

/ April 6, 2017 0 comments

Нові змішувачі (новые смесители), представлені компанією Roca під серійними номерами L90 і M3 Hybrid є так звані гібридні крани. Натиснувши кнопку, можна вибрати функцію ручного або електронного управління. Завдяки використанню інноваційних технологій, при експлуатації таких кранів досягається 50% економія водних ресурсів у порівнянні з більш ранніми аналогами, якими, до речі, ми в основному і користуємося.

Так, якщо піднести руки до сенсора гібридного крана M3 Hybrid, що працює в даний момент в автоматичному режимі, можна відчути потік теплої води, а за допомогою спеціального регулятора параметри температури і напору дуже легко змінити, адаптувавши під власні потреби і потреби.

Вибираючи змішувачі (выбирая смесители) з використанням ресурсозберігаючих технологій, можна заощадити тонни прісної води, якої так не вистачає на нашій Землі. Крім того, погодьтеся, просто приємно мати вдома таку технологічну новинку, яка змушує відчути себе сучасною людиною. Більш того, такі гібридні крани неймовірно зручні, так як дозволяють чітко налаштувати індивідуальні параметри системи.

Comments

Add comment