Apps
Categories

Roca Dama-N - продуманный современный тандем сантехники и мебели

/ April 6, 2017 0 comments

Компанія Roca вивела на ринок одночасно дві колекції: меблів і санкераміки. Санкераміка серії під назвою Dama-N відмінно вписується в інтер'єр разом з меблями Victoria Nord від компанії Roca. Меблі цієї серії відрізняється грунтовністю і чіткістю ліній. При ближчому розгляді можна помітити цікаві конструктивні особливості, які підтверджують продуманість кожного окремого елемента, органічно вписаного в цілісний комплект.

Нейтральний дизайн дозволяє легко пристосувати такі меблі і сантехніку до функціональних особливостей будь-якої ванної кімнати, від невеликого санвузла в типовій багатоповерхівці до вражаючого розмірами шикарного приміщення в люксовому номері п'ятизіркового готелю.

Насправді така універсальність коштувала конструкторам і дизайнерам багатьох годин копіткої роботи. Хоча тепер, коли продукція представлена широкій публіці, результат роботи може радувати і авторів, і кінцевих споживачів, кожен з яких зможе долучитися до сучасних технологій і стилю, встановивши прекрасний тандем з цієї сантехніки і меблів у своїй ванній кімнаті (сантехники и мебели).

Comments

Add comment