Apps
Categories

Самая необычная отдельностоящая раковина призванная привлекать внимание - Roca Amberes

/ April 6, 2017 0 comments

Дизайнери компанії Roca, яка вже багато років успішно займається виробництвом сантехніки, запропонували клієнтам замість традиційного розташування раковини біля стіни альтернативний варіант. Їх нову розробку - керамічну раковину Amberes, обладнану вбудованим змішувачем, можна встановити в будь-якому місці будинку і не тільки у ванній кімнаті.

На таке рішення їх надихнула все більше набирає в Європі тенденція до об'єднання різних функціональних зон в єдиний простір. У нашій країні користувачі сантехніки поки більш консервативні, хоча запропонована ідея цілком може бути успішно реалізована і в умовах типової квартири або будинку.

Крім житлових приміщень, автори новинки пропонують встановлювати раковини Amberes в холах готелів і ресторанів. При цьому дизайнери навіть передбачили можливість підведення води до такого спорудження через труби в підлозі. Передбачається, що незвичайна раковина, встановлена в центрі приміщення, буде привертати особливу увагу відвідувачів. Крім того, ця раковина оснащена змішувачем з функцією Joystick-Turn, основним завданням якої є контроль над витратою води і її температурою.

Comments

Add comment