Apps
Categories

Сантехника в полете - смесители Grohe в Ил-18

/ April 6, 2017 0 comments

В одному голландському аеропорту э радянський літак Іл-18. Хоч він і ніколи більше не підніметься в небо, цей літак приваблює чимало туристів. Вся справа в тому, що цей легендарний пасажирський літак перетворений в п'ятизірковий готель відомим дизайнером Мар'ёлейн Харріцен.

На створення цього шедевра пішло 7 років кропіткої роботи і 450 000 євро, які були витрачені на переобладнання літака. Тепер номера цього розкішного готелю-літака оснащені саунами, душовими (душевыми) та джакузі екстра-класу. Коли прийшла пора встановлювати змішувачі, вибір був зроблений на користь змішувачів німецького бренду Grohe, оскільки їх нова серія Grohe ONDUS відповідала загальній концепції готелю. Змішувачі та душові лійки (смесители и душевые лейки) цієї серії мають округлі форми, які ідеально гармоніюють з фюзеляжем літака.

Весь інтер'єр готелю-літака базується на круглих і овальних формах, що підкреслює «авіаційну» тематику готелю, доповнюючи тим самим вікна-ілюмінатори. Що стосується самої колекції ONDUS, то ці змішувачі випускаються в двох варіантах: з електронним управлінням, і з механічним. Електронне урядування дає можливість встановлювати температуру води і її натиск, а також вибирати тип душа.

Comments

Add comment