Apps
Categories

Семеситель Grohe Minta Touch - управляй одним касание!

/ April 6, 2017 0 comments

Кожна господиня підтвердить, що було б неймовірно зручно включати воду на кухні всього одним дотиком. Розробники компанії Grohe створили такий змішувач, про який всі так давно мріяли. Grohe Minta Touch включається навіть від легкого дотику.

Щоб такий змішувач був економним, передбачена функція автоматичного відключення водного потоку після 1 хвилини безперервної роботи. Це дуже зручно, оскільки така функція не тільки знижує витрату води, але і запобігає дрібні і не дуже неприємності. Наприклад, якщо ви набираєте воду в будь-яку ємність і відійшли у своїх справах, можна не хвилюватися, що вода переллється через край. Крім того, немає необхідності постійно відмивати такий змішувач від жиру та інших забруднень, як це часто буває на кухні. Навіть якщо руки чимось вимазані, змішувач Grohe Minta Touch можна включити тильною стороною долоні або передпліччям.

Така функціональність цього змішувача стала можливою завдяки використанню технології EasyTouch. Також при створенні змішувачів серії Minta Touch були впроваджені такі технології як SilkMove, що забезпечує плавну роботу важеля змішувача, і StarLight, що відповідає за зносостійкість покриття.

Comments

Add comment