Apps
Categories

Шаг в будущее вместе с сантехникой Geberit

/ April 6, 2017 0 comments

Швейцарська фірма по виробництву сантехніки Geberit представила своє бачення сантехніки майбутнього і тенденцій розвитку сантехнічних виробів власного виробництва в цьому контексті. Зроблено це було в формі досить цікавою брошури, яка, однак, не є каталогом продукції, а лише відображає основні віхи і напрямки, відповідно до яких і будуть випускатися нові колекції даної торгової марки в 2014 році. По суті, вона містить роздуми про стратегічні шляхи руху компанії і найближчі перспективи. У той же час, запропонована форма привертає споживачів до діалогу на задану тематику.

Одна з найбільш цікавих новинок, яка, як вважають розробники цієї компанії, буде особливо затребувана в найближчому майбутньому - це унітаз з функцією біде. Вбудований інтимний душ буде новим кроком на шляху до комфорту, хоча на даний момент такі рішення використовуються не дуже масово.

Ще одна важлива тенденція, обговорювана в цій брошурі - прагнення сучасної людини створити у власній ванній кімнаті максимально зручне для релаксу простір, заради чого можна використовувати різні засоби, в тому числі, оцифрований сантехніку і домашні спа-центри.

Comments

Add comment