Apps
Categories

Смесители со светодиодной подсветкой температуры воды

/ April 6, 2017 0 comments

Змішувачі, випущені в серії CANYON відомим виробником сантехнічного обладнання Hansa, не зовсім схожі на звичні нам моделі. Ці змішувачі оснащені світлодіодами, які підсвічують гарячу воду червоним, змішану - бузковим, а холодну, відповідно, блакитним кольором. Виглядає це незвично і навіть казково красиво.

Інновацію оцінили не тільки рядові споживачі, а й представники кінематографічної індустрії. Якщо ви дивилися популярний англійський серіал "Топ Гір", то напевно звернули увагу на супер-фургон, який служив героям будинком на колесах. Внутрішнє оздоблення цієї «хати» справляє незабутнє враження, адже кожна деталь інтер'єру тут продумана до дрібниць цілою командою досвідчених дизайнерів. Якщо придивитися уважніше, то можна помітити, що в санвузлі цього фургона преміум-класу, випущеному німецькою компанією Volkner Mobil, встановлені змішувачі (змишувачи) саме Hansa CANYON.

Таким чином, використавши змішувачі CANYON в оснащенні цього фургона, провідні фахівці в області дизайну інтер'єрів високо оцінили цікаву новинку від компанії Hansa.

Comments

Add comment