Apps
Categories

Смесители-термостаты GROHE EasyReach и Grohtherm 2000 NEW с интересным и практичным дизайном

/ April 6, 2017 0 comments

Змішувач-термостат (смеситель-термостат) Grohtherm 2000 NEW, на відміну від попередньої версії, доповнений таким цікавим і практичним знімним елементом, як поличка, яка отримала окрему назву GROHE EasyReach.

Якщо порівняти Grohtherm 2000 NEW з більш раннім аналогом, то можна помітити, що відмінності, швидше за все, носять чисто зовнішній характер, так як за технологічними параметрами ці змішувачі-термостати дуже схожі. Однак, навіть невеликі відмінності в дизайні і наявність нового функціонального елемента - полички, вже дають споживачеві набагато більший простір для вибору і реалізації власних ідей при обладнанні своєї ванної кімнати. А такий ефект вже дуже важливий для конкурентоспроможності товарів, представлених в преміум сегменті.

Під маркою Grohtherm 2000 NEW пропонуються змішувачі-термостати (смесители-термостаты) в чотирьох варіантах. Один з них можна монтувати в прихованому вигляді, сховавши за спеціальної круглої розеткою з металу. У цьому варіанті поличка GROHE EasyReach не використовується. Вона, по суті, входить в комплектацію лише одного змішувача (смесителя) цієї серії. Хоча таку поличку при бажанні можна придбати окремо.

Comments

Add comment