Apps
Categories

Смесители TOOBI - уникальный стиль для ванной комнаты от Jacob Delafon

/ April 6, 2017 0 comments

Серія змішувачів для ванної TOOBI від французького бренду Jacob Delafon напевно підкреслить індивідуальність вашого інтер'єру.

Виконані в стилі поп-арт змішувачі моментально привертають увагу нетривіальним виконанням, а слідом вражають своїми функціональними можливостями і зручністю в експлуатації. У даних змішувачів - стильні об'ємні форми. Дизайн вироби можна додатково урізноманітнити, використовуючи цікаву інновацію. Для цього виробник передбачив можливість декорування ізлівов змішувачів даної серії спеціальними вставками з термопластиковой гуми і тут же запропонував споживачеві три варіанти таких вставок на вибір. Так що споживач може сам вирішити, який колір вставки йому більше до душі - чорний, зелений або білий.

У даних змішувачах передбачено обмежувач витрати води, що дуже актуально в епоху загальної і повсюдної економії природних ресурсів. Крім того, тут використовується і обмежувач максимальної температури, що дозволяє уникнути опіків від гарячої води. У цій серії передбачені змішувачі зі звичайним і високим виливом, так що можна вибрати той варіант, який в конкретному випадку буде більш зручний.

Comments

Add comment