Apps
Categories

Современные инсталяционные системы Geberit Monolith

/ April 6, 2017 0 comments

Якщо ви хочете встановити сучасну модель унітазу, особливо коли мова йде про підвісних моделях, вам напевно стане в нагоді інсталяційна система. Коли пріоритетним фактором споживчого вибору виступає якість, слід звернути увагу на продукцію відомих брендів.

В даному випадку це може бути швейцарська марка Geberit, в арсеналі якої, наприклад, сантехнічний модуль Geberit Monolith, основне завдання якого - перетворити монтаж унітазу в максимально просту процедуру. Такий інсталяційний модуль легко підключити до інженерних мереж - водопроводу і каналізації, не завдаючи шкоди самим конструкціям і наявного ремонту, тобто знімати кахель і розбивати стіни не доведеться.

Geberit Monolith включає несучу раму, яка необхідна для кріплення всієї конструкції до стіни, вбудований бачок, обсяг якого становить шість літрів, спеціальні вентилі і, власне, корпус. Залежно від серії, в яку входить той чи інший модуль, його бічні стінки можуть бути виконані з полірованого алюмінію або міцного сплаву сучасного пластика, а передня панель із загартованого скла.

Comments

Add comment