Apps
Categories

Стальные эмалированные ванны Kaldewei - более 80 лет производства!

/ April 6, 2017 0 comments

Компанія Kaldewei існує майже 100 років. З дня свого заснування в 1918 році ця фірма займалася виробництвом сировини для емалі. А вже в 1934 році знаменитий логотип Kaldewei був вперше завдано на сталеву емальовану ванну (стальную эмалированную ванну).

Тож не дивно, що ця компанія вважається лідером ринку і пропонує багатющий асортимент сталевих ванн незмінно високої якості. При цьому товщина емальованої сталі становить у даного виробника 3,5 мм, що є найкращим показником на ринку. Підтверджуючи високу якість своєї продукції, компанія Kaldewei дає 30-річну гарантію на свої сталеві емальовані ванни (стальные эмалированные ванны).

Деяких клієнтів хвилює питання шумоізоляції ванн зі сталі, однак за допомогою сучасних технологій цей момент легко підкоригувати за допомогою звукопоглинаючих листів, які зазвичай кріпляться на дно ванни і заглушають шум води. Як тільки сталева ванна встановлена на спеціальні ніжки, в неї слід набрати води і залишити на добу. Підкладки ніжок за цей час стискуватимуться, знівелювавши дрібні нерівності підлоги. Встановлена таким чином сталева ванна (стальная ванна) не буде погойдуватися згодом.

Comments

Add comment