Apps
Categories

Stillness комплексное и элегантное решение для современной ванной комнаты от Jacob Delafon

/ April 6, 2017 0 comments

Марка Jacob Delafon представила серію комплексних рішень для ванних кімнат Stillness.

Ця колекція відрізняється невимушеністю і простотою, яка доходить до аскетизму. Проте, таке рішення надає предметам неймовірну легкість, що дозволяє перетворити за допомогою таких елементів ванну кімнату в елегантне і комфортне приміщення, де турбота про чистоту перетворюється в загадкове таїнство. За допомогою предметів із серії Stillness можна повністю укомплектувати сучасну ванну кімнату, адже, як уже зазначалося раніше, це комплексне рішення, тому в колекцію входить не тільки сантехніка, але також і меблі для ванної, і змішувачі.

У серію входять раковини у вигляді стільниці, а також підвісні та настільні варіанти цього виробу. Тому завжди можна підібрати потрібний варіант відповідно до планованого дизайном приміщення і, власне, його розмірами.

Підвісна меблі колекції Stillness виконується в 4 варіантах кольору, серед яких представлені як світлі, так і темні варіанти. А стильні широкі дзеркала допоможуть візуально збільшити простір ванної кімнати. Крім того, в дзеркалах цієї серії передбачена захист від конденсату.

Comments

Add comment