Apps
Categories

Стильная Moll! Дизайнерская колекция арматуры Keuco

/ April 6, 2017 0 comments

Нова колекція "Моль" (COLLECTION MOLL) від німецької компанії Keuco була представлена на профільних виставках 2013 року.

Свою назву COLLECTION MOLL отримала в честь відомого дизайнера Райнера Молля, який і став її автором, присвятивши цю роботу 20-річчя співпраці з Keuco. За словами автора, основне завдання даної колекції полягає в тому, щоб розбити стереотип про те, що дизайнерські речі завжди коштують дорого. Вироби серії Collection Moll від Keuco чудово поєднують в собі функціональність, відмінну якість, стильний дизайн і при цьому відрізняються прийнятною ціною.

Ця нова колекція арматури і аксесуарів (арматуры и аксессуаров) компанії Keuco складається з продуманих і функціональних предметів, які в той же час виконують і естетичну роль, доповнюючи інтер'єр стильними акцентами. COLLECTION MOLL відрізняється цілою серією цікавих рішень. Наприклад, змішувачі (смесители) доповнені поверхнями-поличками для різних гігієнічних дрібниць, а до кошику для губки додається спеціальний скребок для миття душової кабінки (скребок для мытья кабинки для душа). Крім того, в цій колекції широко представлений асортимент рушників, серед яких можна побачити D-образні суцільнолиті безшовні "кільця", класичні гачки та інші моделі.

Comments

Add comment