Apps
Categories

Существенная экономия и функциональность технология Grohe EcoJoy

/ April 6, 2017 0 comments
Фахівці німецької компанії Grohe розробили революційну технологію EcoJoy, яка дозволяє ефективно використовувати ресурси, піклуючись тим самим про стан навколишнього середовища та екології. Ця технологія застосовується даними брендом при виробництві термостатів, використанні системи "подвійного змиву" в сантехніці і при проектуванні сучасних змішувачів (современные смесители) з актуальною зараз електронною системою управління.

Головне завдання такої технології - використовувати будь-які можливості економії водних ресурсів при застосуванні змішувачів (смесителей) з одним важелем (однорычажные). Застосування технології EcoJoy дозволяє знизити потік води, не зачіпаючи параметри функціональності і комфорту всієї системи. Такий підхід веде до значного скорочення експлуатаційних витрат на водопостачання.

Крім того, зниження інтенсивності потоку води в системі означає, що для водних процедур або миття посуду потрібно буде нагріти набагато меншу кількість води, а це, в свою чергу, означає істотне скорочення витрати електроенергії. Так що при використанні технології EcoJoy споживач отримує подвійну економію, не відмовляючи собі в звичному рівні комфорту.

Comments

Add comment