Apps
Categories

Светильник-душевая лейка Axor, как часть интерьера?

/ April 6, 2017 0 comments

Цієї осені в Італії відбулася профільна щорічна виставка сантехніки і устаткування Cersaie 2013, на якій відомий бренд Axor представив серію новинок, розроблених у співпраці з іменитими дизайнерами. Одним з найбільш пам'ятних рішень стало несподіване винахід японської дизайн-студії Nendo - душова лійка (душевая лейка), поєднана з цим світильником. Автори запропонували винести душову за межі ванної кімнати і встановити такий душ в приміщенні іншого призначення, наприклад, в бібліотеці. Для європейців таке рішення може здатися дивним, проте, для японців, які звикли економити житловий простір, цей варіант організації душової може бути вельми актуальним.

Проте, цей душ з підсвічуванням, який отримав назву Axor LampShower, цілком можна встановити в традиційній ванній кімнаті, надавши їй сучасний акцент.

Душова лампа Аксор поєднує в собі функції світильника і душової лійки, що актуально для будь-яких умов. Така лійка-світильник (лейка светильник) впишеться в будь-який інтер'єр, оскільки Axor LampShower випускається в чотирьох колірних варіантах: золотом, чорному, білому і в кольорі матового нікелю.

Comments

Add comment