Apps
Categories

Термостаты GROHE лучшее решение для комфорта в ванной комнате

/ April 6, 2017 0 comments

Багатьом знайома ситуація, коли, включаючи воду у ванній (в ванной), доводиться деякий час підкручувати крани, щоб домогтися оптимальної температури. А в деяких випадках нагрівання води доводиться регулювати навіть під час самої процедури прийняття душу, що, погодьтеся, не завжди приємно. Незважаючи на те, що контрастний душ дуже корисний, мало кому подобається раптово бути облитим окропом або опинитися під крижаними струменями, особливо коли це відбувається не за власним вибором.

Тому, щоб уникнути таких ситуацій, виробники сантехнічних виробів рекомендують використовувати змішувачі-термостати (смесители-термостаты). Термостати від відомого бренду Grohe відрізняються гарною якістю і зручністю у використанні. За допомогою функції «аквадиммер» вихід води можна перемикати на змішувач раковини (смеситель раковины) або душову лійку (душевую лейку).

Завдяки використанню технології GROHE CoolTouch поверхню термостата ніколи не перевищить температуру води, що виходить з крана. А функція GROHE TurboStat дозволяє досягти потрібної температури водного потоку за лічені секунди завдяки високій чутливості термоелемента, що істотно заощаджує витрати води.

Comments

Add comment