Apps
Categories

Ценителям настоящего комфорта смеситель Jacob Delafon Sensate

/ October 29, 2017 0 comments

Погодьтеся, для кухні безконтактний змішувач - це справжня знахідка, адже нерідко буває, що у господині руки зайняті, і включити воду традиційним способом не представляється можливим. Саме такий змішувач для кухні на цей раз представила своїм шанувальникам відома сантехнічна компанія Jacob Delafon. Їх нове творіння - кухонний змішувач Sensate напевно припаде до душі багатьом шанувальникам справжнього комфорту і високих технологій.

Нова технологічна розробка Response, якою оснащений цей змішувач, робить дійсно неймовірні речі: вона спеціальним сенсором сканує робочої поверхні до п'ятдесяти разів на секунду, тому пристрій встигає зреагувати на будь-який рух. Причому провести перед датчиком можна не тільки рукою, але і будь-яким іншим предметом. Повторне рух в радіусі дії сенсорного датчика відключає подачу води.

Ще одне нововведення, яке використовується в конструкції цього змішувача - функція DockNetik, основне завдання якої - забезпечувати надійну фіксацію витяжної частини виливу спеціальним магнітним механізмом. Такий виливши дозволяє набирати воду в високий посуд, мити фрукти і навіть поливати квіти.